Wczytuję dane...

Żeńszeń

Żeńszeń syberyjski do parzenia

Niebywały wynalazek, który zawdzięczamy głównie przedstawicielom medycyny chińskiej znanej nam i sprawdzonej od wielu lat. Właśnie suszone korzenie żeń-szenia można zakupić w naszym zdrowym sklepie Jawo Kraków w wyjątkowo okazyjnej cenie. Z pewnością nie pożałujesz swojego wyboru, ponieważ żeń-szeń słynie ze swojej uniwersalności zarówno w zastosowaniu, jak i różnorodnych właściwościach. Może wspierać jednocześnie naszą kondycję umysłową, pracę układu sercowego czy też sprzyjać regeneracji naszej skóry. To tylko kilka z możliwych efektów jakie oferuje syberyjski żeń-szeń prosto z naturalnych źródeł.

Nasze produkty można stosować w formie płynnej, gdzie należy zaparzyć suszone korzenie lub wystarczy traktować je jako gumę do żucia. Co więcej, żeń-szeń oferowany przez Jawo Kraków nadaje się również do stworzenia maseczki odmładzającej własnej produkcji, dzięki czemu masz pewność, że na Twoją cerę oddziałują wyłącznie naturalne i bezpieczne dary od natury. Ponownie zachęcamy do wyboru herbaty żeń-szeń, którą następnie możesz wypróbować na kilka sposobów.

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.

DARMOWA WYSYŁKA KURIEREM JUŻ OD 149zł