Realizacja zamówienia: 48 godzin
Sprzedanych produktów: 1
Wysyłka od: 9.99 PLN
Producent: Bioleev

Kwas hialuronowy 1,5% 20+ w postaci żelu to produkt składający się z trzech form kwasu wzajemnie się uzupełniających o różnej masie cząsteczkowej:

  • wielkocząsteczkowy, który tworzy na skórze warstwę, chroniącą naskórek przed utratą wody;
  • małocząsteczkowy, który działa nawilżająco, wnikając do górnych warstw skóry;
  • małocząsteczkowy o ultraniskiej wielkości cząsteczek, który wnika do głębszych warstw skóry, gdzie nie tylko wiąże wilgoć, ale też przygotowuje je do przyjęcia składników aktywnych, np. z kremu.

DLA KOGO KWAS HIALURONOWY 1,5% 20+ ?

Kwas hialuronowy 1,5% to preparat stworzony z myślą o osobach młodych. Duża ilość stresu, nieprzespane noce oraz nieprawidłowe odżywianie - takie czynniki oraz złe nawyki wpływają  napogarszanie się stanu skóry. Oferując kwas hialuronowy 1,5% stawiamy przede wszystkim na nawilżenie skóry. Po zastosowaniu cera będzie odżywiona i wypoczęta, a włosy zregenerowane.

Wyniki badań aplikacyjnych:

Kwas hialuronowy 1,5% to doskonały pod względem użytkowym produkt o wysokiej wydajności i dobrej konsystencji. Probanci stwierdzili, iż bardzo dobrze i trwale nawilża skórę, chroni ją przed przesuszeniem oraz poprawia jej stan odżywienia, dodatkowo regulując i ograniczając wydzielanie sebum. Ponadto sprzyja włosom, czyniąc je nawilżonymi, wspomagając ich regenerację, wygładzając je i ograniczając ich kruchość i łamliwość. Wpływa on też korzystnie na końcówki.

Postać: Żel
Ingredients: Aqua, Sodium Hyaluronate, Benzyl Glycol, Ethylhexylglycerin, Raspberry Ketone ---> NOWY LEPSZY KONSERWANT !

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

DARMOWA WYSYŁKA KURIEREM JUŻ OD 149zł