Wczytuję dane...

Napój kokosowy

Wprost uwielbiany przez gwiazdy sportu i nie tylko – woda kokosowa znana jest przede wszystkim jako napój mocno orzeźwiający. Od teraz możesz zakupić go bez problemu w naszym sklepie ze zdrową żywnością Jawo Kraków w wersji sproszkowanej. Do jego przygotowania wystarczy 1 lub 2 łyżki letniej wody, aby uzyskać napój kokosowy o konsystencji bardziej wodnistej lub kremowej, w zależności od Twoich upodobań.

Koniecznie musisz spróbować naszego egzotycznego napoju o delikatnym posmaku kokosa, który postawi Cię na nogi, a zwłaszcza w mocno upalny i duszny dzień. Poza tym warto wypijać go po wysiłku fizycznym, by zregenerować i nawodnić swój organizm. Posiada on w sobie całe mnóstwo witamin, minerałów i różnych właściwości pozytywnych dla naszego ciała. Nie zawiera w sobie też żadnych cukrów, laktozy ani inny substancji konserwowanych, ponieważ u nas znajdziesz napój kokosowy wyprodukowany w 90% z świeżo wyciśniętego mleka kokosowego.

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.

DARMOWA WYSYŁKA KURIEREM JUŻ OD 149zł