popup newsletter popup newsletter

Czas realizacji

Czas realizacji zamówienia

Czas realizacji to głównie 48h do 72h(dni robocze) od czasu zaksięgowania kwoty na naszym koncie, istnieją jednak produkty (oznaczone w ofercie) na które czas realizacji wydłuża się do 96h(dni robocze). Dokładamy wszelkich starań by kompletowanie zamówienia nie przekraczało określonego przez nas czasu. O dłuższym czasie realizacji zamówienia - klient zostanie powiadomiony indywidualnie - drogą elektroniczną lub telefoniczną.

Czas realizacji zamówienia to czas w którym paczka zostanie skompletowana w określonym dla danego produktu czasie po którym jest gotowa na odbiór przez kuriera.

Poznaj dokładny Proces kompletowania Twojego zamówienia Twojego zamówienia.

Czas dostawy

Czas dostawy towaru zależny jest od sposobu dostawy. Za czas dostawy uważamy czas od momentu nadania przesyłki przez nasz sklep do momentu odbioru przesyłki przez adresata. Czas dostawy nie jest równoznaczny z czasem realizacji zamówienia!

Kurier - Czas dostarczenia przesyłki przez kuriera to od 24h do 48h (dni robocze). W 99% przesyłki są dostarczone do klienta w następnym dniu roboczym.

Paczkomaty - InPost - Czas dostarczenia przesyłki do punktu odbioru InPost to 72h (dni robocze). W 99% przesyłki są dostarczone do punktu w następnym dniu roboczym.

Paczka w ruchu - Czas dostarczenia przesyłki do punktu Kiosk RUCH to 6-8 dni (robocze).


*Informujemy ze w okresie jesienno zimowym czas realizacji zamówień może się przedłużyć do 96godz.