Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 48 godzin
Sprzedanych produktów: 206
Wysyłka od: 9.99 PLN
Producent: JAWO

Soda oczyszczona

Soda oczyszczona jest znanym od pokoleń środkiem wykorzystywanym w domu do różnych celów. Praktyczna i popularna soda oczyszczona jest także tanim produktem, dzięki czemu jest tak uwielbiana przez panie domu i nie tylko.

Soda oczyszczona — właściwości

Wodorowęglan sodu ma szereg praktycznych cech. Po pierwsze ma właściwości neutralizujące, dzięki czemu może być wykorzystywana do regulacji pH organizmu oraz do jego detoksu. Pochłania również zapachy i neutralizuje kwasy. Warto zaznaczyć, że jest to substancja delikatnie żrąca, ale całkowicie nietoksyczna dla organizmu.

Soda oczyszczona — zastosowanie

Soda oczyszczona ma szerokie zastosowanie. Pierwotnie gospodynie domowe wykorzystały ją do spulchniania wypiekanych przez siebie ciast. Soda oczyszczona dobrze sprawdza się także dodana do prania, dzięki czemu będzie ono śnieżnobiałe. Dzięki właściwościom neutralizującym soda na zgagę działa cuda — wystarczy rozpuścić łyżeczkę proszku w filiżance wody i wypić. Sprawdzi się też dobrze jako pochłaniacz nieprzyjemnych zapachów w lodówce.

Soda oczyszczona — cena

Jak wspomnieliśmy na samym początku, soda oczyszczona jest tanim produktem. Za jej kilogram zapłacisz jedynie 3,90 zł, co przy jej szerokim zastosowaniu stanowi wspaniałą inwestycję

Gdzie kupić?

Oczywiście w firmie JAWO Kraków, ponieważ jesteśmy w stanie zaoferować produkt najlepszej jakości.


INFORMACJE O PRODUKCIE:

Masa netto: 1kg


Kraj pochodzenia: Turcja, lub innych w zależności od dostawy.


Składniki: Wodorowęglan sodu E500 ii (soda oczyszczona)
Do zastosowania w żywności.


Informacje o alergenach: W zakładzie pakowane są również sezam, gorczyca, różne orzechy, orzeszki ziemne, soja, produkty zawierające: dwutlenek siarki oraz gluten.


Przechowywanie: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.


Producent: F.H.U. JAWO, Plac Błonie Beszcz 2, 31-573 Kraków

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

DARMOWA WYSYŁKA KURIEREM JUŻ OD 149zł