Realizacja zamówienia: 48 godzin
Sprzedanych produktów: 139
Wysyłka od: 9.99 PLN
Producent: JAWO

Sól różowa kłodawska gruboziarnista

Sól kłodawska różowa to nasza krajowa sól, wydobywana w kopalni w Kłodawie (woj. wielkopolskie). Nie posiada żadnych alergenów oraz środków GMO, przez co jest w 100% bezpieczna.

Sól kłodawska — właściwości

Sól kłodawska niejodowana to prawdziwa skarbnica mikroelementów. Składa się nie tylko z chlorku sodu, ale także z wapnia, manganu, potasu, żelaza, selenu. Ma zastosowanie w kuchni, kosmetyce oraz ma właściwości lecznicze. Oprócz solenia potraw można wykorzystać ją do przygotowania kąpieli solankowych, dzięki którym pozbędziemy się obrzęków i zmian skórnych. Ponadto świetnie sprawdza się w płukankach stosowanych w przypadku zapalenia gardła — działa antybakteryjnie i ma właściwości dezynfekujące.

Sól kłodawska — gdzie kupić?

Aktualnie w wielu marketach oraz małych sklepikach dostępna jest sól kłodawska. Cena tego produktu to ok. 4,70 zł za kg. Jest to korzystna stawka, biorąc pod uwagę właściwości tejże soli.

Czy sól niejodowana zawiera jod?

Sól kłodawska, mimo braku jodowania, sama w sobie zawiera spore ilości tego składnika, przez co ma korzystny wpływ na funkcjonowanie organizmu.


INFORMACJE O PRODUKCIE:

Masa netto: 1,5kg


Kraj pochodzenia: Polska


Składniki: NaCl    -  97% min, części nierozpuszczalne w wodzie – 1,5% max


Konserwanty: Brak


Informacje o alergenach: W zakładzie pakowane są również sezam, gorczyca, różne orzechy, orzeszki ziemne, soja, produkty zawierające: dwutlenek siarki oraz gluten.


Przechowywanie: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.


Producent: F.H.U. JAWO, Plac Błonie Beszcz 2, 31-573 Kraków

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

DARMOWA WYSYŁKA KURIEREM JUŻ OD 149zł