banner newsletter
Zamienniki cukru Kasze Ryż naturalny Naturalne kawy ekologiczne Naturane syropy, napoje ekologiczne Fasola Dodatki spożywcze Bakalie bez konserwantów Przyprawy świąteczne Karty podarunkowe

Proces kompletowania zamówień

Poznaj cały proces kompletowania złożonego przez Ciebie zamówienia w naszym sklepie!

przyjęcie zamówienia

1. Przyjęcie zamówienia

Otrzymaliśmy właśnie Twoje zamówienie - rozpoczynamy nasz proces realizacji.

magazyn surowcow

2. Magazyn surowców

Z naszego magazynu surowców w zbiorczych opakowaniach często po 25kg lub nawet 500kg, gdzie prawie codziennie przyjmujemy świeże dostawy naszych produktów - nasz pracownik otrzymuje listę produktów potrzebnych do realizacji zamówień i przetransportowuje je do drugiej części magazynu nazwanej przez nas salą konfekcjonowania.

proces paczkowania

3. Paczkowanie i etykietowanie produktów

Po przyjęciu opakowań zbiorczych do sali konfekcjonowania nasi pracownicy rozpoczynają proces paczkowania składający się z odważenia odpowiedniej porcji produktu, etykietowania zgodnie z jego aktualną datą przydatności oraz datą partii. Następnie produkt zostanie przeniesiony do magazynu kompletacji.

kompletowanie zamówienia

4. Kompletowanie Twojego zamówienia

Pracownik magazynu kompletacji otrzymuje kartę Twojego zamówienia i rozpoczyna proces kompletowania - czyli zbierania gotowych produktów do zamówienia. Paragon zostaje dodany do przesyłki a po jej zabezpieczeniu na jej wierzchu zostanie umieszczony list przewozowy.

odbiór przesyłki przez kuriera

5. Zamówienie oczekuje na kuriera

Gotowe zamówienie oczekuje na odbiór przesyłki. Przynajmniej 4 razy każdego dnia przesyłki są odbierane przez pracowników firm kurierskich i dostarczane na ich magazyny w celu szybkiego ich dostarczenia. Już na tym etapie otrzymasz wiadomość z informacją że zamówienie zostało wysłane wraz z linkiem, który umożliwi Ci śledzenie losów przesyłki.

dostarczenie przesyłki

6. Dostarczenie przesyłki

Zamówienie w 99% przypadkach zostanie dostarczone pod Twój adres lub do punktu odbioru następnego dnia roboczego. Z powodu złożonego procesu kompletacji zamówienia czas wysyłki Twojego zamówienia to od 24h - 48h od chwili potwierdzenia lub otrzymania opłaty za zamówienie.