popup newsletter popup newsletter

Proces kompletowania zamówień

Poznaj cały proces kompletowania złożonego przez Ciebie zamówienia w naszym sklepie!

przyjęcie zamówienia

1. Przyjęcie zamówienia

Otrzymaliśmy właśnie Twoje zamówienie - rozpoczynamy nasz proces realizacji.

magazyn surowcow

2. Magazyn surowców

Z naszego magazynu surowców w zbiorczych opakowaniach często po 25kg lub nawet 500kg, gdzie prawie codziennie przyjmujemy świeże dostawy naszych produktów - nasz pracownik otrzymuje listę produktów potrzebnych do realizacji zamówień i przetransportowuje je do drugiej części magazynu nazwanej przez nas salą konfekcjonowania.

proces paczkowania

3. Paczkowanie i etykietowanie produktów

Po przyjęciu opakowań zbiorczych do sali konfekcjonowania nasi pracownicy rozpoczynają proces paczkowania składający się z odważenia odpowiedniej porcji produktu, etykietowania zgodnie z jego aktualną datą przydatności oraz datą partii. Następnie produkt zostanie przeniesiony do magazynu kompletacji.

kompletowanie zamówienia

4. Kompletowanie Twojego zamówienia

Pracownik magazynu kompletacji otrzymuje kartę Twojego zamówienia i rozpoczyna proces kompletowania - czyli zbierania gotowych produktów do zamówienia. Paragon zostaje dodany do przesyłki a po jej zabezpieczeniu na jej wierzchu zostanie umieszczony list przewozowy.

odbiór przesyłki przez kuriera

5. Zamówienie oczekuje na kuriera

Gotowe zamówienie oczekuje na odbiór przesyłki. Przynajmniej 4 razy każdego dnia przesyłki są odbierane przez pracowników firm kurierskich i dostarczane na ich magazyny w celu szybkiego ich dostarczenia. Już na tym etapie otrzymasz wiadomość z informacją że zamówienie zostało wysłane wraz z linkiem, który umożliwi Ci śledzenie losów przesyłki.

dostarczenie przesyłki

6. Dostarczenie przesyłki

Zamówienie w 99% przypadkach zostanie dostarczone pod Twój adres lub do punktu odbioru następnego dnia roboczego. Z powodu złożonego procesu kompletacji zamówienia czas wysyłki Twojego zamówienia to od 24h - 48h od chwili potwierdzenia lub otrzymania opłaty za zamówienie.